wtorek, 7 sierpnia 2012

Madagaskar 3

Cześć
Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało dla mnie to MAŁO! 
Dziś tani wtorek w heliosie więc prawdopodobnie po raz ostatni idę dziś z moim synkiem na tą czadową bajkę do kina. Piszę po raz ostatni ponieważ w niedzielę kładę się na porodówkę i nie wiem kiedy wrócę:)żartuję..., wiem kiedy wrócę ale raczej z tygodniowym maluchem nie poszaleję na mieście:) Tak więc bardzo jestem ciekawa co tam wymyślili w tej części, podejrzewam że odgrzewane kotlety ale nie nastawiam się negatywnie:) grunt to szczęśliwe dziecko:)dla niego co by nie grali to i tak wielkie przeżycie:) pamiętam jak sama jako dziecko chodziłam do kina ze szkołą:) z rodzicami rzadko, raczej jeśli już to np na titanic z mamą gdy tata dostał bilety w pracy. Obecnie troszkę to za drogi gips by tak szaleć. Ponieważ na obecną chwilę wszystkie kina w moim mieście padły i helios ma monopol to winduje sobie ceny z kosmosu. Weekendowy seans 3D kosztuje 27zł. ludzie!!! to tak jak nasza trójka chce iść do kina i kupić po taniości najmniejszy zestaw popcornu z colą to stówka nie nasza.... a nie macie pewności, że film będzie super.... To dziś mamy można powiedzieć "ekstremalną oszczędność" z młodzieńcem bo idziemy na klasyczny seans cyfrowy i bilety dostaniemy za 15zł/szt (łapię się jeszcze na legitymacje studencką-yeah:)) plus zestawik to wywalimy jedynie 50zł za półtorej godziny przyjemności....ta Polska rujnuje moją kieszeń:)
Pozdrawiam Was serdecznie, piszta czy widzieliśta i co myślita o tym filmie jak również cenach w kinach!
Minnie

5 komentarzy:

 1. ceny bilet rzeczywiście wysokie... ja też rzadko kiedy wybieram się do kina, z jednej strony brak czasu, a z drugiej właśnie dość drogie bilety. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oczywiście jak można było się spodziewać trzecia część najsłabsza ale da się obejrzeć, ot kolorowa bajeczka, młodemu się podobała:)

  OdpowiedzUsuń
 3. fakt, ceny biletów są wysokie...dlatego wolę seanse w domowym zaciszu:) a d kina wybieram się może dwa razy do roku, ot czasami też trzeba zaszaleć:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Info bagus Saya baru saja menemukan blog Anda dan telahmembaca bersama. Saya pikir saya akan meninggalkan komentar pertama saya.Saya tidak tahuharus berkata apa kecuali yang saya punya.

  OBAT PENGHANCUR MIOM

  OBAT JANTUNG BOCOR

  OBAT VITILIGO

  OdpowiedzUsuń