wtorek, 7 sierpnia 2012

Madagaskar 3

Cześć
Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało dla mnie to MAŁO! 
Dziś tani wtorek w heliosie więc prawdopodobnie po raz ostatni idę dziś z moim synkiem na tą czadową bajkę do kina. Piszę po raz ostatni ponieważ w niedzielę kładę się na porodówkę i nie wiem kiedy wrócę:)żartuję..., wiem kiedy wrócę ale raczej z tygodniowym maluchem nie poszaleję na mieście:) Tak więc bardzo jestem ciekawa co tam wymyślili w tej części, podejrzewam że odgrzewane kotlety ale nie nastawiam się negatywnie:) grunt to szczęśliwe dziecko:)dla niego co by nie grali to i tak wielkie przeżycie:) pamiętam jak sama jako dziecko chodziłam do kina ze szkołą:) z rodzicami rzadko, raczej jeśli już to np na titanic z mamą gdy tata dostał bilety w pracy. Obecnie troszkę to za drogi gips by tak szaleć. Ponieważ na obecną chwilę wszystkie kina w moim mieście padły i helios ma monopol to winduje sobie ceny z kosmosu. Weekendowy seans 3D kosztuje 27zł. ludzie!!! to tak jak nasza trójka chce iść do kina i kupić po taniości najmniejszy zestaw popcornu z colą to stówka nie nasza.... a nie macie pewności, że film będzie super.... To dziś mamy można powiedzieć "ekstremalną oszczędność" z młodzieńcem bo idziemy na klasyczny seans cyfrowy i bilety dostaniemy za 15zł/szt (łapię się jeszcze na legitymacje studencką-yeah:)) plus zestawik to wywalimy jedynie 50zł za półtorej godziny przyjemności....ta Polska rujnuje moją kieszeń:)
Pozdrawiam Was serdecznie, piszta czy widzieliśta i co myślita o tym filmie jak również cenach w kinach!
Minnie

4 komentarze:

  1. ceny bilet rzeczywiście wysokie... ja też rzadko kiedy wybieram się do kina, z jednej strony brak czasu, a z drugiej właśnie dość drogie bilety. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oczywiście jak można było się spodziewać trzecia część najsłabsza ale da się obejrzeć, ot kolorowa bajeczka, młodemu się podobała:)

    OdpowiedzUsuń
  3. fakt, ceny biletów są wysokie...dlatego wolę seanse w domowym zaciszu:) a d kina wybieram się może dwa razy do roku, ot czasami też trzeba zaszaleć:P

    OdpowiedzUsuń